У Києві за 2019 рік стягнули боргів по аліментах у сумі більш як 380 мільйонів

Державні виконавці столиці протягом 2019 року добре попрацювали та стягнули майже 386 млн гривень аліментів на користь 15 тисяч 97 дітей.

Про це на офіційній сторінці у соцмережі Facebook поінформувало Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Також у міністерстві налагодили нову систему роботи, яка дозволяє ефективно відшукувати боржників та стягувати гроші навіть зі злосних неплатників. Зокрема діє схема, яка дозволяє затримувати таких людей під час спроби перетнути кордон України: якщо аліментний борг накопичився більш ніж за 4 місяці, державні виконавці виносять постанову про заборону боржнику виїжджати за кордон.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про скандал із затриманням боржника у «Борисполі».

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Надія

    Це добре, що виконавці гарно попрацювали, але статистика просто лякає. Виходить, що від утримання власної дитини ухиляється місяцями дуже значний відсоток батьків. Це попри те, що їм не треба доглядати, щодня приділяти час, іноді відпрошуватися з роботи, сидіти на лікарняних. Тільки перерахувати невелику суму.
    Скільки ж “колишніх батьків” ухиляються час від часу, не допускаючи до 4 місяців, коли вже можна вжити заходів? А дитина ж хоче їсти кожен день.

Залиште коментар

Читайте також