Олег Сенцов презентує в Києві нову книгу

Олег Сенцов зустрінеться в Києві зі своїми читачами на презентації збірки малої автобіографічної прози «Маркетер». Про це повідомляється на сторінці події в Facebook. 

«Маркетер» – друга збірка автобіографічних оповідань Олега Сенцова, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні.

«У ній автор розповідає про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих, зміна цінностей, руйнування стереотипів, становлення, загартовування душі й характеру, любов, дружба, виживання і бізнес… Перша збірка оповідань Олега Сенцова називається «Жизня»», – говориться в повідомленні.

Час події: 15 жовтня з 19:00 до 20:30

Місце події: Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6)

Вхід вільний за умови онлайн-реєстрації (за лінком http://bit.ly/2mwmrSI) або запрошень, які можна буде взяти у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10). 

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт «Свобода писати», Національної премії України імені Т. Шевченка.

Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі.

Після понад 5 років ув’язнення – 7 вересня 2019 року звільнений і повернувся в Україну.

Фото: Facebook/Видавництво Старого Лева – ‎Олег Сенцов презентує книжку «Маркетер» у Києві

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві в прокат вийшов фільм «Заборонений» про Василя Стуса.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також