У Києві відомий художник заявив, що більше не хоче виставлятися в Україні

Відомий український художник Іван Марчук, який входить до рейтингу «100 геніїв сучасності», сказав, що більше не планує виставляти свої роботи в Україні. Про це він заявив журналістам у київському мистецькому просторі ARTAREA, де проходить експозиція «Іван Марчук. Секрети геніальності», пише «Рубрика».

Він сказав, що нинішня виставка може бути останньою в Україні.

«У мене 4 колекції за межами України, 2 дні тому мені привезли виставку з Кишинева, в Чикаго виставку продовжили, бо люди тішаться страшенно. Я був там влітку, а вона до сих пір працює, там понад 50 робіт. Ще одна виставка в Женеві. Найцінніші для мене мої картини, які знаходяться в Братиславі, сюди їх немає чого везти. Я б хотів, щоб все було за межами України, бо Україна мене мучила все життя», – розповів Марчук

Раніше митець вже говорив, що створити музей його творчості обіцяли різні президенти України, проте жоден свого слова не дотримався.

«В Україні мені не хочеться малювати. Це країна, що шанує тільки мертвих, вона живих не шанувала ніколи, сьогодні і завтра не буде», – підкреслив художник.

Побачити роботи Івана Марчука в Києві можна до 15 грудня в мистецькому просторі ARTAREA (вул. Софіївська, 11–15).

Фото: golos.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відкрилася остання виставка українського генія.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    в.ясько

    так.київ перетворений в антихудожнє місто.купи -продай. парадокс. художник витрачає колосальне навантаження – ємоційне. моральне. фінансове і повинен платити шалені кошти за власний вернісаж. АБСУРД. я давно не виставлясь. це принижує гідність і перетворює нас, художників,
    на товар…

Залиште коментар

Читайте також