У Києві розповіли про стан головних автомобільних мостів

У Києві розповіли про термін експлуатації та строки останніх ремонтів 5 столичних автомобільних мостів. Про це пише «Слово і діло».

Якщо хоч один з цих шляхопроводів стане, це загрожує транспортним колапсом, пише видання. А стан багатьох столичних мостів — точно не найкращий.

Всі новини Києва у твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Міст Патона

Міст імені Патона був відкритий в листопаді 1953-го року. Термін його експлуатації закінчився ще 6 листопада 2019 року. Шляхопровід визнано аварійним через корозію металу, зокрема, опорних конструкцій, але його не ремонтують через відсутність необхідного дозволу Мінкульту. Комунальники лише час від часу лагодять дорожнє покриття. У Програмі соціального та економічного розвитку Києва на 2018–2020 роки є пункт про підготовку проєкту реконструкції мосту. До речі, на мосту передбачається збільшення кількості смуг руху до 8, але вартість цих робіт поки що невідома.

Міст Метро

Міст був введений в експлуатацію в 1965-му році, за 54 роки жодного разу не капітально не ремонтувався. Разом з Русанівським шляхопроводом з’єднує правобережну частину Києва з Русанівкою, Гідропарком, Лівобережним та Лісовим масивами й Воскресенкою. 1 листопада минулого року рух автотранспорту через Русанівський міст, який не ремонтували понад 40 років, відновили. Під час ремонту частково замінили мостові конструкції, вклали фінальний шар асфальту. Термін експлуатації розрахований мінімум на 10 років. 

Міст Кірпи

Дарницький залізнично-автомобільний шляхопровід (міст Кірпи) будувала «Південно-Західна залізниця», фінансували проєкт «Укрзалізниця» та держбюджет. Рух колією на одному з мостових переходів відкрили в грудні 2008 року, а повноцінно потяги почали курсувати тут лише через два роки. У тому ж 2010-му відкрили автомобільний рух мостом з лівого берега Дніпра на правий, через кілька місяців – у зворотному напрямку. Загалом майже весь проєкт здали в експлуатацію у 2016-му. Не відкрили тільки лівобережні заїзди та з’їзди з мосту на Дніпровську набережну. 

Петрівський залізничний міст

Цей міст був зруйнований під час Другої світової війни та відновлений у 1945-му. Тобто його термін експлуатації — 74 роки. У 2005-му році на шляхопроводі проводилася часткова реконструкція, більше він не ремонтувався.

Пішохідний міст

Минулого року від мосту, побудованого в 1957-му році, відвалилися частини конструкцій. Тоді влада вирішила провести ремонт споруди. Були відремонтовані фігурні елементи, пішохідна частина, встановлені нові секції огородження тощо. Ремонт обійшовся в 17 млн грн.

Фото: slovoidilo.ua, Апатинаити — власна робота, CC BY-SA 3.0

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві через провалений асфальт затопило автостоянку.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також