У Києві пропонують заборонити шансон у транспорті

Днями у Верховній Раді було зареєстровано цікавий законопроект № 3006 «Про внесення змін до статті 40 закону України «Про автомобільний транспорт». Він стосується заборони так званого акустичного насильства.

Одним з авторів є Володимир В’ятрович, який відомий всім завдяки своїм поглядам.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

В’ятрович на своїй сторінці у фейсбуці пояснив, що закон має на меті захист людей від ворожого контенту та нав’язливого музичного або ж відеосупроводу під час поїздок у транспорті. Йдеться як про міський громадський транспорт та маршрутки, так і про міжміське сполучення (автобуси, поїзди тощо). Також він має надію, що Верховна Рада не покладе законопроект у довгий ящик.

За словами В’ятровича, такі закони є у різних країнах. Останній з яскравих випадків в Україні, коли волонтерок висадили посеред траси через російський серіал, показав, що суспільство в Україні не толерантне, тож потрібно просто вказати, що є буквою закону.

Пасажири мають право на безконфліктний проїзд, також ніхто не повинен нікому доводити, який контент є гідним українців, а який краще прибрати. Насамкінець Володимир В’ятрович наголосив, що будь-які трансляції у транспорті можливі лише через навушники.

Раніше «Столичний регіон» писав про скандал на одному з провідних телеканалів, який стосувався російської мови та трансляцій серіалів.  

Цікаві столичні новини з ранку до ночі. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також