У Києві правоохоронець двічі користувався послугами повій, щоб викрити бордель

У Києві правоохоронець двічі платив танцівницям стрип-клубу за послуги інтимного характеру. Про це пише «Інформатор» з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Тільки таким чином правоохоронці змогли довести в суді, що в стриптиз-клубі «Аеро» танцівниці за додаткову плату надавали клієнтам послуги інтимного характеру. 

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Як випливає з тексту вироку, агент під прикриттям прийшов в столичний стриптиз-клуб «Аеро» в готелі «Салют». Там йому запропонували приватний танець, на який співробітник погодився і заплатив тисячу гривень. На питання, чи може дівчина надати йому послуги інтимного характеру, отримав ствердну відповідь. Коштувало це додатково 5 тисяч гривень і ще тисячу за повторний танець. Наступного дня ситуація повторилася.

Отримані гроші дівчата складали в загальну коробку. Потім половину суми забирали власниця або адміністратор клубу, а решту грошей ділили між танцівницями. 

Ще частину грошей передавали третій особі, щодо якої ведеться окреме провадження.

Власниці прибуткового бізнесу «світило» позбавлення волі на строк до 7 років. Однак підсудна пішла на угоду з прокурором, тож отримала 4 роки умовно з випробувальним терміном на 2 роки.

Фото: kiev.informator.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що киянин на власному авто зупинив винуватця ДТП.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Класна схема як за державні гроші користуватись проститутками. Видно йому сподобалось він і другий раз прийшов

Залиште коментар

Читайте також