Верховна Рада ухвалила Закон про імпічмент. Що з ним не так?

 

Верховна Рада ухвалила законопроект Володимира Зеленського про імпічмент Президента: 245 голосів – за, 73 проти, 55 депутатів утримались. За документ проголосували 244 нардепи від «Слуги народу» і один позафракційний.

Єдиний з фракції «Слуга народу», хто утримався від голосування – Юрій Мисягін.

Попри те, що представники опозиції вимагали розглядати проєкт за повною процедурою, закон було прийнято майже блискавично – всього за 28 хвилин: у першому читанні і в цілому.

Новий документ майже повторює конституційну процедуру імпічменту: підтримка спочатку 226 голосами, потім – 300, фінальне голосування – 338 депутатських голосів. Далі процедуру імпічменту повинні схвалити Конституційний та Верховний суди.

Екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука так прокоментував ситуацію з прийняттям нового Закону про імпічмент на своїй сторінці в Facebook.

«ЗЕкоманда: Імпічмент Президенту неможливо реалізувати на практиці, бо процедура, що виписана в Конституції, надзвичайно складна і нереалістична! Треба прийняти окремий «Закон про імпічмент» і ми це зробимо!!! Зробили. Як тепер можна оголосити імпічмент? Ніяк. Але тепер «ніяк» – згідно прийнятого нами прогресивного Закону! Ми обіцяли прийняти Закон – ми виконали свою обіцянку!!! ????», – написав він.

Фото: www.unian.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що відомий громадський діяч заявив про масштабну узурпацію влади Президентом Зеленським.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також