У Києві працюватиме фабрика ялинкових прикрас та їздитиме Полярний експрес

На столичній ВДНГ вже 2 грудня розпочне свою роботу фабрика ялинкових прикрас. Це означає, що діти та дорослі матимуть змогу зробити власні ялинкові іграшки з оригінальним дизайном та написами у Києві.

Цей проект розробили на Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас, на якій с початку листопада та до кінця новорічних свят майже немає місця через кількість екскурсійних груп, що приїздять зі столиці та з інших міст та сел Київщини. «Різдвяна фабрика мрій» працюватиме у 2 павільйоні ВДНГ. Його перетворять на казковий замок, прикрасять гірляндами та вогниками. Працівники фабрики підійшли до проекту креативно, тож у філіалу фабрики є навіть своя легенда.

«На цій фабриці працюють ельфи, які читають листи дітлахів до Санта-Клауса та Діда Мороза, а потім втілюють побажання та створюють подаруночки», – розповіли організатори частину легенди.

У головному фойє можна буде придбати ялинкові при краси, а також поласувати кавою, какао та солодощами. Вартість екскурсії сладатиме 200 грн., у неї увійде майстер-клас зі створення кульки.

А дитяча залізниця цьогоріч запустить «Полярний експрес». Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці». Потяг курсуватиме у Сирецькому парку з 19 грудня до 19 січня. Точний розклад руху поїздів з’явиться пізніше.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, як буде прикрашена головна ялинка країни на Софійській площі у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також