У Києві Ощадбанк можуть позбавити монополії на випуск карт киянина

КМДА отримала зауваження від Антимонопольного комітету, що стосується проекту «Карта киянина». У відомстві стурбовані тим, що монополія на випуск і обслуговування пільгових карт належить Ощадбанку.

В АМКУ відзначили, що причиною звернення до КМДА стали скарги киян, які незадоволені комісіями за обслуговування в Ощадбанку і не мають альтернативи, адже це єдиний банк, що обслуговує проект. АМКУ провів перевірку і виявив, що в 2016-2018 роках відразу два банки (ПриватБанк і Укргазбанк) пропонували Київській міській адміністрації налагодити співпрацю за цим проектом, однак довгий час не отримували відповіді.

Ситуація не змінилася і у 2019 році, після того, як проект оновили, а обов’язок залучати до нього інші банки поклали на «Головний інформаційно-обчислювальний центр» після консультацій з КМДА. Щоб змінити ситуацію, АМКУ заборонив органам влади порушувати терміни розгляду заявок банків на участь в проекті (максимум 30 днів).

Довідка: згідно з даними, у червні 2019 року в Києві налічується близько 660 тисяч користувачів карт киянина. На початку року їх було на 50 тис менше. Також збільшилася кількість постійних користувачів.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про самміт «Бізнес-тренди 2020», який відбудеться у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також