У Києві облаштовують сучасний фітнес-парк біля озера

У Києві територію біля озера Лебедине в Дарницькому районі перетворять на фітнес-парк площею 19,15 гектарів. Про це повідомляється на сторінці КО «Київзеленбуд» в Facebook.

Зараз тут розпочинають роботи з першої черги капітального будівництва, яка охопить 3,7 га, роблять розчищення території та санітарну обрізку дерев.

«До кінця року планується влаштувати благоустрій центральної алеї парку, зокрема, прокласти прогулянкові та велосипедні доріжки з фібробетону, встановити парапетні лави та більше 30 урн, створити зону для гри в шахи й доміно, облаштувати універсальний спортмайданчик для волейболу та баскетболу, а також частково влаштувати поливо-зрошувальну систему», – говориться в повідомленні.

Загалом у фітнес-парку планується прокласти більше 5 тис. кв. метрів прогулянкових доріжок, веломаршрут протяжністю майже 900 метрів, встановити лави та урни, зокрема, й за індивідуальним замовленням, які мають вирізняти даний парк з-поміж інших.

Також на території парку буде розташовано кілька спортивних майданчиків, майданчики для зимового фітнесу і для занять воркаутом, скейт-зона.

Для дітей встановлять ігрові майданчики, а також створять лекторій – понтонний острів на воді.

Фото: Facebook/Київзеленбуд

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в київських парках з’являться міні-фонтани.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також