У Києві на Троєщині – масова бійка зі стріляниною (ВІДЕО)

У Києві на Троєщині сталася масова бійка зі стріляниною. Про це повідомляється на сторінці «Київ Оперативний» в Facebook.

«Щойно на Троєщині, на парковці, що на Закревського, 61/2, відбулася масова бійка. Простим «кулачним» боєм не обійшлося – було чутно постріли. Після всього на місці залишився один потерпілий, якого госпіталізували. Попередній діагноз – травма голови та перелом ноги», – говориться в повідомленні..

По місту введено оперативний план «Сирена» по розшуку та затриманню осіб на автомобілях Chevrolet (AA4546HB) та Volkswagen (BK4903BC), які втекли з місця злочину.

Щойно на Троєщині, на парковці, що на Закревського, 61/2, відбулася масова бійка. Простим «кулачним» боєм не обійшлося – було чутно постріли. Після всього на місці залишився один потерпілий, якого госпіталізували. Попередній діагноз – травма голови та перелом ноги. По місту введено оперативний план «Сирена» по розшуку та затриманню осіб на автомобілях #Chevrolet (#AA4546HB) та #Volkswagen (#BK4903BC), які втекли з місця злочину.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.

Фото: p-p.com.uaРаніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Лук’янівці прогримів потужний вибух.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також