У Києві кількість невакцинованих дітей зменшилася майже вдвічі

Кількість дітей, які не мають щеплень від небезпечних хвороб, у столичних закладах освіти за рік зменшилася майже вдвічі. Про це повідомила пресслужба Київської міської держадміністрації.

За інформацією КМДА, наразі нещеплених дітей у школах Києва – 6,7%, у садочках – 9,6%, включно з учнями та вихованцями, яким вакцинація протипоказана.

Проте, попри позитивну тенденцію, 16% нещеплених дітей, які щодня відвідують школи, дитячі садочки, різноманітні гуртки та секції, – це досить великий показник ризику, вважають лікарі. Тобто небезпека спалаху вакцинокерованих інфекційних хвороб у дитячих колективах зберігається на високому рівні.

У Департаменті охорони здоров’я та Департаменті освіти і науки вкотре звернулися к батькам, діти яких ще не отримали планові щеплення, потурбуватися про їхнє здоров’я та зробити щеплення, попередньо отримавши консультацію у сімейного лікаря.

У КМДА нагадали, що в Україні профілактичні щеплення проти туберкульозу, дифтерії, кашлюку, правця та кору є обов’язковими, і, відповідно до ст. 15 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

«Якщо дитина не має щеплень, батьки мають право обрати альтернативну форму навчання. Заклади освіти Києва готові забезпечити доступ до якісної освіти всім учням за індивідуальною траєкторією», – наголосили в КМДА.

Фото: misto.vn.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві влаштували свято для дітей – переможців раку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також