У Києві генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу

У Києві генерал Дмитро Марченко, який проходить по так званій «справі бронежилетів», вийшов із СІЗО під заставу. Про це пише політичний експерт, громадський діяч Андрій Смолій на своїй сторінці в Facebook.

«Генерал Дмитро Марченко щойно вийшов з СІЗО. Сьогодні за нього була внесена застава в 20 мільйонів гривень. Заставу збирали всією Україною. 1 мільйон гривень зібрали волонтери, військові та активні українці. 19 мільйонів вніс Петро Порошенко та його сім‘я», – йдеться в повідомленні.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

На думку Смолія, справа Марченка «показова та абсолютно вписується в реваншизм теперішньої системи влади. Приниження армії, добровольців, волонтерів, посадки тих, хто боролися за Україну. Це стало реальністю, й маховик репресій лише розгортається».

«Радий, що вдалося витягнути з в‘язниці людину, яка перш за все ні в чому не винна. Ба більше, цей чоловік зробив багато для нашої армії та української перемоги!» – наголосив Андрій Смолій.

Фото: Facebook/Андрій Смолій

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Україні провели триденну акцію зі збору коштів на заставу для Дмитра Марченка.

Дізнавайся новини Києва першим! Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також