У Києві стане менше білбордів: нові правила розміщення зовнішньої реклами

Цього року набув чинності новий закон про рекламу в Україні

Через 3 роки після старту реформ вирішили внести нові норми розміщення банерів. Про це розповів експерт ринку реклами Максим Глухов. Як і раніше, основний прибуток йде в Комунальне підприємство «Київреклама». Однак новий законопроект вплинув на фасадні вивіски, бо відтепер цей вид реклами легалізований.

Правила диктують, що вивіска повинна мати формат і конструкцію. Неприпустимо, щоб це було суцільне полотно. Крім того, в законі вказано певний розмір банера. Також жорстко контролюється і зміст: рекламний стенд повинен нести суто інформаційний характер.

Важливу роль відіграє територія розміщення: місце, позначене на схемі, із зазначенням допустимої кількості реклами. Існує 4 зони: в нульовій зоні заборонений будь-який вид піару, в першій дозволена реклама міського формату, а ось у четвертій зоні дозволяється розміщувати всі види вивісок, білбордів та стендів.

За словами експерта, реклама на державних будівлях оформляється тільки з офіційного дозволу міської влади. Для цього створюють ескіз, відправляють його на затвердження Кабміном і тільки тоді отримують відповідь. Однак часто підприємці нехтують цією процедурою, тому багато вивісок все ще залишаються нелегальними.

Нові правила передбачають схему розміщення реклами. Сітілайти, стенди та вивіски тепер можна встановлювати тільки в місцях, зазначених в даному документі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також