У Києві розшукують боржників аліментів

    -

Новини Києва

За даними головного територіального управління юстиції в Києві, з початку поточного року у столиці оголошено в розшук 111 боржників із виплати аліментів.

Всього ж в розшуку за невиплату аліментів перебуває майже 700 киян.

Дуже часто робота державних виконавців ускладнена тим, що боржники ведуть аморальний спосіб життя і не мають майна, заявив начальник управління Станіслав Куценко.

Попри всі складнощі, з початку нинішнього року держвиконавці Києва стягнули більше 170 млн грн. аліментів на користь 12 283 дітей.

Наразі на виконанні в органах ДВС Києва перебуває приблизно 22 тисячі виконавчих проваджень.

Щодо всієї України, сума стягнень на користь 356 тис. дітей з початку 2019-го року склала 1,8 млрд грн. аліментів. Таку інформацію надала заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.

Найбільше дітей, на користь яких стягнуті аліменти, проживає в Дніпропетровській – 50 тис., у Донецькій – 24 тис., а також в Запорізькій та Київській областях – по 23 тис

Нагадаємо: з 6 лютого 2018 року в Україні почав діяти пакет законів «Чужих дітей не буває», в рамках виконання його вимог держвиконавцями Міністерства юстиції вже стягнуто більше 6 млрд грн аліментів.


Раніше “Столичний регіон” повідомляв, що Славутич є рекордсменом Київщини з повернення аліментів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також