У 2019 екозони Києва складатимуть 27,5% від площі міста

Київ, який станом на зараз є безумовним лідером у питанні кількості та площі екооб’єктів та об’єктів природно-заповідного фонду, цього року помітно підсилить свої екологічні позиції.

Про це в Facebook написав народний депутат, радник мера Києва Дмитро Білоцерківець.

Наразі майже чверть (24%) від загальної площі столиці України складають саме об’єкти ПЗФ, що віднесені до загальнодержавного, а також місцевого значення. Для порівняння, в Амстердамі цей показник вдвічі менший, у Львові становить 3%, в Харкові – 1,4%, а у Одесі лише 1,2%.

За планом у 2019 році столична екозона повинна поширитися. Наприкінці року вона складатиме 27,5% від загальної площі міста. Як відомо, Київрада запланувала 8 нових об’єктів, що увійдуть у перелік ПЗФ Києва. Серед них – «Солом’янський ландшафтний парк» площею 28,36 га), нові ландшафтні заказники «Озеро Тягле» (137 га), «Осокорківські луки» (148 га), а також «Бабин Яр» (40,5 га).

Включення їх до переліку об’єктів природно-заповідного фонду надасть змогу не тільки зберегти території у необхідному стані, але й забезпечити умови для організованого відпочинку населення.


Раніше «Столичний регіон» писав про першу еко-стежку з інтерактивними можливостями, що з’явиться незабаром у Голосіівському парку столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також