Столична влада просить посилити заходи безпеки в школах

Незважаючи на гучні заяви столичної влади про плани щодо посилення заходів безпеки в школах, батьки київських школярів продовжують самостійно скидатися на охорону своїх чад

Це обурює киян, адже столична влада знайшли можливості і фінансування для охорони чиновників і не можуть знайти їх для захисту дітей. До того ж ще в травні цього року профільна комісія Київради давала доручення районним управлінням освіти посилити охорону і заходи безпеки у всіх навчальних закладах.

Роман Марченко попросив Віталія Кличка і Анну Старостенко надати всебічне сприяння фінансуванню охорони навчальних закладів Києва в 2019 році.

Нагадаємо, ще в кінці 2017 року комісія Київради з питань освіти через випадок з крадіжкою дитину з дитсадка планувала передбачити в міському бюджеті на 2018 рік фінансування на фізичну охорону і додаткові камери відеоспостереження в школах і дитсадках міста.

Взагалі, установка відеокамер і так званих тривожних кнопок в освітніх установах Києва почалася в 2016 році. Станом на квітень 2018 року ще понад 20% шкіл і дитсадків Києва не були обладнані такою кнопкою, за допомогою якої можна подати сигнал тривоги на пульт поліції. Що стосується відеокамер, то станом на червень 2018 року, в 1004 столичних навчальних закладах було встановлено 2178 камер. Що стосується охорони, то на неї продовжують скидатися батьківські комітети.

У травні цього року комісія Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту доручила Департаменту освіти Київської міськдержадміністрації (КМДА) і районним управлінням освіти посилити охорону і заходи безпеки у всіх навчальних закладах.

Втім, це не всі проблеми безпеки київських дошкільнят та школярів. Станом на квітень 2018 року, в більшості столичних шкіл була відсутня автоматична пожежна сигналізація, а до пульта цілодобової пожежної охорони було підключено трохи більше 10% шкіл.

І це при тому, що в більшості районів Києва школи і дитсадки переповнені. Наприклад, в деяких київських дитсадках вчиться на 150-200 дітей більше, ніж це передбачено їх розрахунковою потужністю. Що стосується загальноосвітніх установ, то в окремих школах кількість учнів майже на 300-600 чоловік перевищує розрахункову потужність.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також