Співробітники поліції Києва затримали підозрюваних у побитті ветерана АТО Ігоря Панова і його дружини

У Києві провели оперативні заходи, завдяки яким вдалося затримати сина Оксани, дружини Ігоря Панова. Разом із ним удари наносив приятель, били з особливою жорстокістю.

Нагадаємо, саму Оксану знайшли разом із чоловіком між поверхами у будинку, де вони мешкали. В обох були проламані голови, обидва у безтямному стані. Наразі проведені перші операції.

За інформацією столичного главку поліції, увечері 9 листопада між сином і матір’ю (дружиною Панова) в телефонній розмові виник конфлікт. Хлопець приїхав на вулицю Академіка Кіпріанова, де жили Панов з дружиною. Сварка продовжилася. Під час перепалки син намагався побити мати. За дружину заступився Панов. Пізніше пасинок покликав свого друга, з яким вони завдали подружжю тілесні ушкодження та втекли.

У поліцію звернулися сусіди, які повідомили про побиття подружжя невідомими. Правопорушників, чоловіків 1989 і 1990 народження, затримали. Вони дали свідчення слідчим. Поліція відкрила кримінальне провадження. За такий злочин законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про затримання замовниці вбивства на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також