Ремонт скверу на Виноградарі обійдеться місту в більш ніж 2,3 мільйона гривень

У Києві продовжують масово виділяти гроші на відновлення і ремонт скверів і парків

Комунальне підприємство «Київзеленбуд» оголосило нові тендери на реконструкцію зелених зон. У них пощастило потрапити скверу на розі вулиці Світлицького та проспекту Свободи.

У технічному завданні зазначено, що в зоні відпочинку планується встановити гойдалку-балансир-сидіння зі спинкою, дитячі спортивно-ігрові комплекс «Козак-2», «Дві вежі», «Замок на дві вежі», велику карусель з сидіннями. До переліку робіт ще увійдуть безліч дорожніх робіт.

Також підрядник після проведення підготовчих робіт висадить в сквері 37 дерев (робінія псевдоакація, туя, слива Пісарді), 2625 різноманітних квітів та 300 кущів, серед яких будуть спіреї, ялівці, пузиреплоднии, пираканти. До того ж привезуть грунт та засіють газони (звичайні, партнерні та ніжні мавританські), а потім вивезуть за собою все сміття.

Хто займеться цією роботою за кругленьку суму – покаже аукціон, який пройде 22 березня. Зараз це місце складно назвати сквером, в якому хотілося б відпочивати.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про плани на реконструкцію парку «Володимирська гірка»: її завершать до 1 липня 2019 року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також