У Києві заради фестивалю світла на два дні перекриють Хрещатик (ВІДЕО)

У Києві через проведення Міжнародного фестивалю світла і медіамистецтва Kyiv Lights Festival на два дні перекриють рух Хрещатиком. Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.

Фестиваль відбудеться 28-29 вересня на Хрещатику та Андріївському узвозі. У зв’язку із цим із 21:00 27 вересня до 07:00 30 вересня на головній вулиці столиці заборонять рух усіх видів транспорту – від перетину вулиці Хрещатик та вулиці Архітектора Городецького до перетину вулиці Хрещатик та вулиці Богдана Хмельницького.

Під час фестивалю медіахудожники з усього світу влаштовуватимуть світлові інсталяції.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 вересня о 20:00 біля Київської міської державної адміністрації. Фасад будівлі на час події перетворять на великий екран для міжнародного конкурсу 3D‑відеомаппінгу.

Також глядачі побачать запуск «Променю мрій», основою для якого стали 100 тисяч дитячих малюнків, зібраних із усієї України. Проект об’єднає в собі 3D-мапінг і технології доповненої реальності AR.

Для довідки: в минулому році Kyiv Lights Festival відвідало понад 220 тисяч киян та гостей столиці. Торік змагалися медіахудожники з 19-ти країн: Бразилії, Індонезії, Китаю, Колумбії, Таїланду, Чилі, Японії та інших. У нинішньому році взяти участь у конкурсі 3D-відеомапінгу висловили бажання учасники вже з 22 країн.

Фото: Facebook/Kyiv Light Festival

Відео: kyivlights.com

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбудеться національний фінал феєричного фестивалю вуличних танців.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також