«Подорожі — кращі інвестиції, які ніколи не знеціняться» — Дмитро Комаров розповів про 9 років проєкту «Світ навиворіт» у Києві

Мандрівник Дмитро Комаров розповів про свою любов до подорожей та про унікальні місця, які залишилися лише на кадрах програми «Світ навиворіт» у Києві.

«Світ навиворіт» — унікальний проєкт на просторах українського телебачення, що показує куточки світу, у які не ступала нога цивілізації та потойбіччя сучасних країн, про яке ми навіть не здогадувались. За 9 років програма закохала в себе мільйони телеглядачів, а Дмитро Комаров став прикладом мужності та витривалості.

На своїй Facebook сторінці автор проєкту поділився своїми думками про шлях телепрограми за 9 років та її цінність для суспільства.

«Цивілізація наступає. У деякі племена, які ми знімали в перших сезонах, уже проклали асфальтовані дороги. Тепер їх можна побачити лише на нашій плівці» — із сумом констатує Комаров.

У час всесвітньої модернізації в пошуках матеріалу мандрівникам доводиться забиратись усе далі та шукати все довше. Однак, не подорожі є основне завдання шоу, а дарувати людям натхнення подорожувати.

«Моя мрія — щоби якомога більше глядачів надихнулись, зібрали рюкзаки та вирушили в подорож» — поділився з підписниками телеведучий.

Дмитро Комаров розповів, що коли був студентом, просто підходив до автобусної каси та купував квитки туди, куди вони просто були. Йому було не важливо, куди саме, головне — процес подорожі. На думку ведучого, це ідеальний сценарій для азартних вихідних, а всі небезпечні подорожі — покаже «Світ навиворіт».

«9 років — чудовий вік. Усе лише починається!» — радісно підсумував Комаров.

«Столичний регіон» раніше розповідав про те, що Дмитро Комаров залишив експедицію та повернувся заради коханої дружини до Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також