«Невловимий київський лось»: рятівники вже вдруге промахнулись

Співробітники Київського зоопарку знову намагалися впіймати лося, що блукає Голосіївським районом, але марно.

Лось досі блукає районом Корчуватого, все ще боїться переходити Столичне шосе та ховається від людей. Про це повідомляє «Сегодня».

Троє співробітників столичного зоопарку знову виїжджали на ловлю тварини. Цього разу вони вирішили підібратися до нього позаду та вистрілити шприцом зі снодійним. Коли тварина б заснула, рятівники змогли б перевести її через Столичне шосе та випустити на волю. Однак, лось виявився вправнішим, ніж очікувалось і йому знову вдалося втекти.

«Лось знову втік» — з відчаєм констатували рятівники.

Вони також розповіли, що лось поводиться зараз дуже обережно. У нього є своє прикриття в районі Корчуватого, з нього він непомітно вибирається в сади, наїдається яблук та знову ховається. Співробітники блукали в пошуках тварини понад півтори години, але лось не видав себе.

Працівники служби переймаються таким розвитком подій, адже самостійна спроба переходу шосе може бути небезпечною, як для самого лося, так і для автівок, що рухаються трасою.

Співробітники зоопарку зауважили, що в садах для лося дуже комфортно, адже є багато їжі та не так багато собак. Вони вважають, щойно випаде сніг, тварина піде з території, головне, щоби його перехід закінчився для всіх вдало.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що в Києві шукають лося.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також