Після нещасного випадку в одному з районів Києва перевірять всі дерева

Після нещасного випадку в Печерському районі столиці перевірять стан всіх дерев. Про це повідомляється на офіційному Інтернет-порталі Печерської районної в м. Києві держадміністрації.

Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України в м. Києві, вранці 27-го серпня на вулиці Чигоріна, 59-А на літню жінку впало дерево.

«По прибуттю на місце події рятувальники виявили потерпілу, яка знаходилася біля поваленого дерева. Жінка перебувала в свідомості, а також їй пощастило, що дерево тільки вдарило її, а не привалило. За допомогою нош рятувальники транспортували жінку до карети швидкої медичної допомоги, яка доставила потерпілу до лікарні», – говориться на сайті ДСНС.

На місці події також побував в.о. голови Печерської РДА Павло Бабій. Він дав доручення комунальним службам обстежити кожне дерево на території району, щоб виявити сухостійні та аварійні, які несуть загрозу для людей.

Фото: pechersk.kyivcity.gov.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вщент згоріла маршрутка.

Коментарі

    Это печально! Каждый случай- урок, чтобы подобного не провторилось! Но деревья еще будут падать…. К примеру, по ул.Януша Корчака 20а , около подъезда высокие высохшие деревья. Обращения жильцов в течении года – ничего не дали. Были обещания. Деревья даже пометили на срез, после очередного урагана. Но…. Потом разные причины с проблемами – то, не жек, а зеленстрой и т.п. И вот новая весть – жек не может спилить, т.к. это деревья жильцов!!!!!! Каких, не сказали, но деревья и ныне там. Под ними ходят люди (в подъезд зайти надо) ), паркуются автомобили, под траекторией падения- площадка.

Залиште коментар

Читайте також