Переможниця юніорського Вімблдону повернулась до Києва

Дарина Снігур, яка перемогла на Вімблдоні-2019 серед юніорів, повернулась до України.

Про це повідомляє Федерація тенісу України на своїй сторінці у соціальній мережі.

В міжнародному аеропорту «Бориспіль» 17-річну зірку великого тенісу тепло зустріли вболівальники.

Дарина зізналась журналістам, що перемогти на Вімблдоні була мрія її дитинства й вона багато працювала заради цього титулу.

В секцію тенісу майбутню чемпіонку привів батько, пояснюючи, що «на корті дитина вчиться самостійно приймати рішення».

Тренує її Лариса Савченко – колись найкраща парниця світу.

Старт спортивної кар’єри Дарини почався з 2017 року, коли Міжнародна тенісна академія, яка була створена за підтримки народного депутата Ігоря Кононенка, підписала зі Снігур інвестиційний контракт.

МТА зобов’язалась фінансувати її тренування, а також участь у чемпіонатах як українського, так і світового масштабу до досягнення 18 років.

Міжнародна тенісна академія постійно вивчає досягнення українських спортсменів і регулярно надає фінансову та матеріально-технічну допомогу найперспективнішим з них.

«Марія Долженко і Дарина Снігур на сьогодні є перспективними молодими тенісистками, вони – майбутнє українського спорту, і з часом стануть обличчям нашої країни на світовій спортивній арені. Ми розуміли, що цим дітям для розвитку в спорті потрібна фінансова та тренерська допомога, і ми прийняли рішення взяти на себе цю відповідальність, щоб в майбутньому український теніс був гідно представлений на світовому рівні », – прокоментував меценат Ігор Кононенко під час підписання контракту з Дариною Снігур.

Нагадаємо, спортивна школа «Міжнародна тенісна академія», яка створена за підтримки народного депутата України Ігоря Кононенка – це професійна спортивна база європейського рівня, на якій готуються до змагань понад 600 дітей, частина з них проживає в спортивному інтернаті на грантовій основі.  «МТА» є однією з найкращих тренувальних баз для підготовки професійних спортсменів в Україні, в тому числі базою для тренувань Національної збірної з баскетболу.

«Успіхи країни і її міжнародні перемоги здобувають не тільки дипломати і політики, але й спортсмени. Завдання держави – створити умови, щоб наші талановиті діти могли тренуватися та перемагати на найпрестижніших спортивних змаганням. Створити таку інфраструктуру, щоб усі діти мали можливість тренуватися й розвиватися», – каже Ігор Кононенко.

Своєю чергою, принцеса Вімблдону Даша Снігур подякувала Ігореві Кононенку та своєму тренеру Ларисі Савченко за підтримку:

«Ви два моїх стержні, замок на моєму ланцюжку, без вас не було б моєї перемоги. Дякую, Ігорю Віталійовичу, що Ви колись повірили в мене! Ваша віра супроводжує мене на всіх змаганнях».

Ігор Кононенко завжди підтримує талановитих дітей, допомагає їм розвиватися в спорті. 

«Спорт – це обличчя держави, її міжнародний імідж і визнання. Дякую Даші Снігур за те, що вона показала всьому світові: Україна – нація сильних духом і непереможних людей. Я маю великий досвід розвитку спортивних соціальних проектів і планую їх розширювати. Прагну, щоб кожна дитина мала можливість займатися спортом. Спорт дає здоров’я. А здорові діти – це здорова держава», – наголошує Ігор Кононенко.

Нагадаємо, за всю історію турніру Вімблдон лише п’ятьом українцям вдавалося здобути перемогу серед тенісистів віком до 18 років. Даша Снігур перемогла Каміллу Бартон з Латвії, Ерін Річардсон з Великої Британії, росіянку Поліну Кудерметову, американку Емму Наварро, а у фіналі українці поступилася ще одна тенісистка із США Алекса Ноель. В останньому геймі українська тенісистка не залишила шансів своїй суперниці і виграла всі чотири розіграші.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Дарина Снігур стала чемпіонкою Вімблдону.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також