Віталій Кличко закликав депутатів не допустити хаосу в Києві

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що лідери усіх 5 фракцій міської ради домовились 19 вересня провести сесію. Про це він сказав під час пресконференції за підсумками консультацій з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання.

За словами Кличка, Київрада має невідкладно вирішити надважливі для міста питання, такі, як соціальні виплати, надбавки освітянам, зарплати працівникам транспортної галузі, підготовка до опалювального сезону тощо.

Очільник Києва висловив сподівання, що депутати таки зберуться на сесію.

«Я сподіваюсь, незважаючи на те, що все сьогодні робиться, аби дестабілізувати ситуацію в столиці, внести хаос, депутати таки зберуться, розуміючи свою відповідальність перед киянами, які їх обрали, яким вони підзвітні», – наголосив він.

Вже завтра відбудуться засідання фракцій Київради, де буде з’ясовано кількість депутатів, які прийдуть на сесію.

«Якщо кворуму знов не буде, а персональні амбіції депутатів… візьмуть верх над їхніми обов’язками, тоді мені не лишається нічого іншого, як звертатись до Верховної Ради щодо припинення повноважень Київради VIII скликання. Я іншого шляху, на жаль, не бачу, якщо умисно Київрада не працюватиме», – підкреслив Кличко.

Він ще раз заявив про готовність брати участь у наступних виборах міського голови і вести до Київради свою політичну силу.

Фото: liga.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Віталій Кличко просить перевірити діяльність КМДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також