Олександ Сєров запрошує киян на свій концерт: що скаже громадскість?

Російський співак Олександр Сєров анонсував свій концерт в Києві. При цьому музикант виступав в окупованому Криму та присутній у базі «Миротворця». Виступ заплановано на 23 березня в Палаці культури «Україна».

На своїй Instagram-сторінці Сєров також запросив жителів і гостей столиці на свій виступ:

«Київ, запрошую вас на свій сольний концерт, який пройде в Палаці «Україна». З величезним задоволенням представлю свої нові пісні, а також всіма улюблені хіти! До зустрічі!».

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Автор хіта «Я люблю тебе до сліз» не приховує, що давав концерти на анексованому півострові.

«Я б із задоволенням приїхав, але мені «перекрили» Україну. Я приїхав до Севастополя, дав концерт. А тут, в інтернеті біжучий рядок – «Олександр Сєров незаконно перетнув кордон». Все, персона нон грата… Тепер я ворог України, – заявив виконавець. – Так, я залишив якийсь слід в Україні. Але влада… Я дійсно віддавався сповна, коли був в Чернівцях, коли був в Миколаєві, в Луцьку та Тернополі. Скрізь я був в ореолі уваги. Я створив. Я створював в Україні. Я займав призові місця на конкурсах. Це теж факт. Всі забули», – поскаржився співак в ток-шоу Андрія Малахова «Привіт, Андрію! ».

Незважаючи на це, в Палаці «Україна» сказали, що Сєрову в’їзд в країну не забороняли, інакше б він не давав тут концерт.

«Мені потрібно перевірити цю інформацію. Але ви ж розумієте, що без дозволу СБУ на в’їзд в країну, жоден артист не буде давати концерти і анонсувати їх», – підсумував представник концертного залу.

Раніше «Столичний регіон» писав про антипремію «Золотий хрін-2019».

Новини з культурного життя столиці. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також