Маршрутки в Києві хочуть обладнати валідаторами: водії проти

Власники маршруток не хочуть платити за дороге обладнання

Київська влада вимагає від приватних перевізників обладнати маршрутки приладами для електронної оплати проїзду – валідаторами. Чиновники хочуть спростити життя пасажирам і вивести з тіні доходи перевізників.

Як зазначив заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян, валідатор дозволить пасажирам оплатити проїзд картою, електронним квитком, через систему PayPass. Таким чином, з’явиться один спосіб оплати в будь-якому транспорті, незалежно від того, комунальний він чи приватний.

Однак приватні перевізники виступили проти установки валідаторів. Водії кажуть про те, що люди не всі порядні, іноді доводиться змушувати розплачуватися за проїзд.

Ще одним аргументом проти валідаторів стала нестача місця, адже маршрутки забиті в годину пік, ніхто не дотягнеться до приладу, щоб оплатити проїзд. Крім того, власники маршруток не хочуть платити за дороге обладнання. А якщо їх змусять, будуть піднімати ціни на проїзд, щоб компенсувати витрати.

У свою чергу, транспортний експерт Дмитро Беспалов упевнений: систему єдиного квитка вводити необхідно, адже вона дає можливість розрахуватися за проїзд в різному транспорті. Однак Беспалов підкреслив, що купувати і обслуговувати валідатори повинні не перевізники. Це може бути інвестпроект або проект, який повністю належить владі міста.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також