Київська влада вивела на дороги ще більше евакуаторів

    -

Новини Києва

Столична влада почала безстроковий рейд проти порушників правил парковки. 10 липня працівники комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» разом з патрульними поліцейськими зачищали від автомобілів смугу громадського руху на бульварі Тараса Шевченка.

Про це столичний градоначальник Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Самі комунальники підрахували, що в перший день рейду евакуювали 20 автомобілів-порушників, хоча протоколів поліція склала в рази більше. І попередили: на цьому зупинятися не збираються.

«Вчора на бульварі Шевченка працювали 5 евакуаторів. При цьому патрульні склали 140 протоколів на порушників. Звичайно, евакуювали не всіх, багато хто встиг вчасно забрати свої машини», – повідомили в комунальному підприємстві.

11 липня служба продовжує зачищати смугу громадського руху на тому ж бульварі. Причому сьогодні евакуація проводиться силами 7 спецавтомобілів.

«Поки працюємо тут. Яким буде розпорядження на завтра – поки не знаємо. Першочергове завдання – звільнити смуги громадського руху в центрі. Адже ними їздять не тільки автобуси і тролейбуси, а й автомобілі спецслужб: швидкі, пожежні, поліція», – пояснили у відомстві.

Довідка: евакуйовані автомобілі можна забрати в будній день на одному зі штрафмайданчиків поліції. При цьому потрібно сплатити штраф (до 510 грн.), послуги евакуатора (від 720 до 1020 грн. в залежності від маси авто), а також вартість стоянки на штрафмайданчику – 144 грн. / день.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про збільшення кількості камер спостереження у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також