Київську письменницю номінували на престижну літературну премію

Письменниця з Києва Леся Вороніна номінована на премію Астрід Ліндґрен-2020 – The Astrid Lindgren Memorial Award (ALMA). Про це повідомляється на сайті «Читомо».

Леся Вороніна – українська письменниця, перекладачка, журналістка, членкиня Асоціації українських письменників. Під псевдонімом Гаврило Ґава написала понад сто сюжетів коміксів для журналу «Соняшник».

Найвідоміші дитячі твори письменниці – збірка повістей «Суперагент 000», «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера».

 Свого часу отримала премії «Книжка року», «Коронація слова», «Книга року BBC-2008», «Дитяча книга року ВВС-2012».

Разом з Вороніною на премію Астрід ЛІндгрен номінована українська ілюстраторка та письменниця Катерина Штанко. Співпрацювала з видавництвами «Веселка», «Дніпро», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Грані-Т» та «Видавництво Старого Лева».

Переможця оголосять 31 березня, у Стокгольмі та Болоньї.

Для довідки: Меморіальна премія імені Астрід Ліндґрен – шведська премія за досягнення в літературі для дітей та юнацтва. Заснована урядом Швеції в 2002-му році на честь видатної дитячої письменниці Астрід Ліндґрен з метою посилити інтерес до дитячої літератури в світі та зробити її доступнішою для дітей. Вручається щорічно.

Фото: starylev.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що реперку з Баришівки номінували на міжнародну музичну премію.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також