Київ у Великобританії представили як місто на вікенд

У вересні 2019 року представниця Управління туризму та промоцій Київської міськдержадміністрації (КМДА) перебувала у відрядженні в Лондоні і Дубліні. Згідно зі звітом, вона провела ряд зустрічей з представниками ЗМІ, туристичних офісів і туристичного бізнесу.

У зв’язку з відкриттям нових рейсів авіакомпанії Ryanair – Київ – Манчестер та Київ – Дублін – столицю України представили, як місто на вікенд. Про це стало відомо зі звіту за підсумками відрядження в.о. начальника Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової.

У документі йдеться про те, що участь в презентації з боку туристичного співтовариства брали представники Київської туристичної асоціації та представники туристичних операторів. Під час презентацій київськими туроператорами були запропоновані туристичні пакети на два вихідних до Києва.

Під час спільної кампанії з метою популяризації України для туристів з Лондона і Дубліна українська сторона запропонувала лондонським і дублінському представникам ЗМІ взяти участь в фам-тримах до столиці України в рамках промоції новорічних свят.

У звіті говориться, що лондонські та дублінські туроператори висловили зацікавленість турами на вікенд до Києва, враховуючи його місцезнаходження в центрі Європи і можливість використання лоукосту Ryanair.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про лідерство Києва у рейтингу європейських міст, де добре розвинений гастротуризм.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також