Київ – кавова столиця Європи

Київ – кавова столиця Європи, впевнена поціновувачка кави Еліна Слободянюк. І на своїй сторінці в Facebook продовжує розповідати, де в Києві можна випити найкращої в Європі кави.

«Київ – кавова столиця Європи. Частина 2. Поділ

Продовжимо екскурсію кращими кав’ярнями Європи. Тому що в Києві достойних кавових місць стільки ж, скільки у всіх провідних євростолицях разом взятих.

Я вже писала про 10 кавових місць на Хрещатику і поблизу головної вулиці столиці. Тепер пройдемося Подолом.

Вирішила почати від Поштової площі і далі, по цікавим на мій (вибагливий) смак кав’ярням. Насправді достойну каву можна знайти на Подолі у двох десятках закладів, і якщо я їх не згадала в своєму суб’єктивному огляді, то їх легко знайти в City Coffee Guide.

1. Якщо ви любите каву з обсмажених у Львові зерен, то вам прямий шлях на Ігорівську у Світ Кави. Не такий цікавий, як у Львові, інтер’єр, але якість та асортимент співпадають.

2. Постачальник та обсмажувач кави, яку подають у багатьох пристойних кав’ярнях, зважився на відкриття власного закладу. Так з’явився «CoffeeDOOR» у БЦ «Іллінський».

3. Coffee in Action в БЦ Domino виділяється майже космічним апаратом для приготування кави у джезві на піску. Господар кав’ярні – відомий кавовий експерт – Вадим Грановський не згоден на жодні компроміси, тому кавомани Подолу (і не тільки) добре знають це місце.

4. «Хай росте!» на Воздвиженці – територія рідкісного паритету кави і чаю. Тому, якщо плануєте зустріч з людиною, яка кави не п’є, але вимоглива до якості чаю, то вам сюди.

5. CafeBoutique на Хоревій навпаки – повністю зконцентрований на каві, до речі, власного обсмаження – жодного чаю та інших напоїв!

6. Holi Beans – не лише про каву, за бажання тут можна і перекусили.

7. Кавовий дім London – місце оформлене відповідно до назви. До речі, подейкують, що Лондон – єдина європейська столиця, яка ще здатна тягатися з Києвом щодо якості кави, але не ціною.

8. First Point espresso bar на Ярославській назвою пафосно претендує на першість на Подолі. Місце справді достойне бути окрасою будь-якої європейської столиці, але у Києві в нього достатньо конкурентів.

9. Coffee Jazz Bar – зовні непримітний заклад, але в ньому, крім достойної кави, є ще й піаніно. І звучить джаз.

10. У кав’ярні Peaberry, яку названо на честь рідкісного сорту рослини, я ще не була. Обов’язково зазирну в найближчі відвідини Подолу.

Додаткова точка 11. Чи не єдине місце, де можна придбати кавові чашки для прогулянок маленького розміру. Оскільки я зазвичай п’ю допіо, мені необхідний найменший формат. Такі можна придбати в одній з точок швейцарської Blasercafe на Костянтинівській, 15.

Сподіваюся, що я дала вам гарну наводку на нові для вас місця, які ви із задоволенням додасте в плани на найближчу прогулянку Подолом.

Я не тільки #ФеяКофе, але й #ВеликаяЖрица, трохи розбираюсь у десертах. Намагаюся бути ще й стройняшкою, тому не всі смачні кондитерські місця відвідала. Як тільки всі особисто перевірю – напишу, де варто грішити проти фігури)))»

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, де в Києві на Хрещатику подають найкращу в Європі каву.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також