У Києві на Нивках виник сміттєвий колапс: що кажуть комунальники

Мешканці багатоповерхівок у столичному мікрорайоні Нивки скаржаться, що мешканці приватного сектора поряд використовують їх сміттєві контейнери. Саме через це комунальні служби Києва не встигають вивозити весь обсяг сміття.

Депутат Київради Костянтин Яловий вирішив дізнатися, що робиться для укладення індивідуальних договорів на вивіз сміття з мешканцями приватного сектора. Він звернувся за відповідями до заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, у першу чергу депутата цікавили подробиці з приводу процесу укладення індивідуальних договорів на вивезення сміття в приватному секторі.

Депутатське звернення було продовженням роботи Ялового з людьми, адже обурені мешканці постійно звертаються до нього по допомогу. Мешканці потерпають від навали сміття та не можуть зрозуміти, чому сусіди безкоштовно користуються послугою, за яку повинні платити всі. Натомість мешканці приватного сектору просто вкладають свої пакети зі сміттям біля баків.

Комунальники в свою чергу пояснюють сміттєвий безлад тим, що не в змозі вивезти такі обсяги сміття. У зв’язку з цим депутат просить повідомити, яка робота проводиться для того, щоб зобов’язати жителів приватного сектора підписувати індивідуальні договори на вивезення сміття.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про встановлення у столиці 400 нових сміттєвих контейнерів у вересні.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також