На Київщині росіянин-вандал пошкодив прапор біля пам’ятника Небесної Сотні

У місті Вишневе (Києво-Святошинський район) було пошкоджено флагшток з червоно-чорним прапором.

Про це повідомляє Національна поліція Київщини на своїй сторінці у соціальній мережі. Про дії невідомого хулігана у поліцію повідомив очевидець, який бачив це з вікна своєї квартири. З’ясувалось, що вандалом виявися іноземець, 45-річний громадянин Російської Федерації, який має посвідку на тимчасове проживання в Україні. Він приїхав до родичів у село Святопетрівське.

Після затримання росіянин поводився неадекватно – та гучно сміявся, то починав плакати, а попросивши дозволу вийти за природними потребами, вистрибнув у вікно з третього поверху. Його госпіталізовано із забійними травмами тіла. Пізніше вандал-росіянин пояснив свою поведінку тим, що постійно чує гучну музику.

Зараз готується клопотання про скасування його посвідки на тимчасове проживання  та депортація вандала-росіянина з України з подальшою забороною на в’їзд.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Солом’янському районі вандали зрізали боксерську грушу.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Олена

    А є свідки та підтверждення що він вистрибнув у вікно і що саме він зламав прапор? На скільки я знаю, что вчора міліція обходила всіх чоловіків, у яких є ВНЖ Росії. Знаючи нашу міліцію, винного могли навіть не шукати, а схопити любого без свідків, побити та зробити з нього “неадекватного” начебто він сам з вікна вистрибнув. Я не стверджую що саме так і було, просто знаючи нашу міліцію, ця версія більш ймовірніша, зважаючи на те, що обходили всіх росіян навколо саме міліціонери, а не міграційна служба.

Залиште коментар

Читайте також