У Києво-Святошинському районі зареєстровано випадок ботулізму

У селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області зареєстрований випадок ботулізму.

Головне управління Держпотребслужби в Києві пов’язує випадок захворювання з вживанням рибної консерви торгової марки «Аквамарин». Столичні фахівці Об’єднання ветеринарної медицини провели величезну кропітку роботу, у результаті якого змогли виявити зазначену продукцію.

Про це стало відомо з повідомлення ГУ Госпродпотребслужби в Києві. Випадок ботулізма стався після вживання рибної консерви «Скумбрія атлантична натуральна з додаванням олії» мешканцем села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області.

Рибні консерви ТМ «Аквамарин», дата виробництва 05.07.2018 року, партія 80УБ23ІРФ виробництва ТОВ «РКЗ» Південний» (вул. Ізмаїльська, 106, м Білгород-Дністровський, Одеська область, 67700), згідно з інформацією уповноваженого ветеринарного лікаря, зняті з реалізації оператором ринку всієї мережі.

Продукцію виявили у мережі супермакетів «Білла», в інших торговий мережах Києва вищезгадана рибна продукція не виявлено.

Робота по виявленню небезпечної продукції триває. Киян та мешканців Київської області закликають бути уважними до продуктів харчування, не вживати зазначені вище конс ерви та не купувати рибі або м’ясо на стихійних ринках.

Раніше «Столичний регіон» писав про токсичну картоплю, яку завезли на ринки Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також