Конфлікт між Євгеном Котом та Ганною Різатдіновою у Києві досягнув апогею

Євгеній Кот в одному з інтерв’ю висловився не надто коректно стосовно професійних умінь Ганни, столична гімнастка дала відсіч. 

Женя Кот – талановитий учасник шоу «Танці з зірками», що після трьох невдалих сезонів, нарешті зумів отримати кубок переможців, вже в парі із Ксенією Мішиною. Їх суперниками у фіналі стали: Ганна Різатдінова та Олександр Прохоров, Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар.

У інтерв’ю програмі «Слава+» Кот розповів, що перед початком шоу йому пропонували стояти в парі з Ганною, однак він відмовився. На думку танцівника, таємниця глядацької прихильності не у технічних характеристиках, а у щирості почуттів. Хореограф впевнений, що «Танці з зірками» – це в першу чергу історія про людей, а не про танці. 

Євгеній розповів, що щиро здивований, як Ганна маючи лише технічну складову танцю, так далеко пройшла у шоу. Професіонал вважає, що спорт лише заважає танцювати, це яскраво показав швидкий виліт із шоу Аніти Луценко та Олександра Прохорова минулого року.

«Мені здається, що спілкуватись з глядачем важливіше серцем, ніж просто задерти ногу» – зневажливо прокоментував Кот.

Відповідь Ганни Різатдінової не забарилась, на своїй Instagram сторінці, фіналістка різко прокоментувала інтерв’ю Євгена. Гімнастка розповіла про те, що спорту віддала 17 років свого життя, перш ніж просто вміти «задирати ногу». Саме спорт допоміг їй прославляти нашу країну, не раз розкривати її прапор та співати гімн. 

instagram.com/anna_rizatdinova

«Однак тобі не зрозуміти, що це таке» – дала словесну відсіч танцівнику Різатдінова.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ганна Різатдінова стала хореографом «Танці з зірками».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також