«Лід і полум’я»: Катерина Кухар та Олександр Стоянов поділились ексклюзивними кадрами з відвертої фотосесії у Києві

Прима-балерина Катерина Кухар та Олександр Стоянов знялись у відвертій фотосесії для грудневого випуску журналу Ellе у Києві.

Балетне подружжя, що лише нещодавно офіційно оформило власні стосунки, вирішили розповісти про них відомому глянцю та прикрасити собою його сторінки. 

instagram.com/ekaterinakukhar_official

Як відомо, повінчалась пара ще у 2014 році, однак штамп в паспорті не поспішали ставити. Про все це, а також про балет, дружбу, побут та дітей йтиметься у зимовому випуску.

На своїй сторінці в Instagram Катерина та Олександр опублікували по одному ексклюзивному чорно-білому фото з фотосесії, що просто вражають своєю відвертістю та витонченістю ліній тіл.

instagram.com/ekaterinakukhar_official

«Лід та полум’я…Інь і ян…Нерозлучники…» – підписала фото прима балету.

instagram.com/ekaterinakukhar_official

Розказавши, що Олександр більше ніж просто чоловік він друг, партнер, союзник та коханець. Він той, хто завжди турбується щодо того, щоб дружина була сита. Інколи, він вправний масажист, що відчуває кожен втомлений м’яз після роботи на пуантах. А на гастролях Олександр костюмер, що знає як найкраще прикріпити дружині діадему. Стоянов для Кухар саме той чоловік, якому не страшно приміряти на себе різні ролі.

«Чоловік, що дарує жінці КРИЛА!» – яскраво підкреслила Катерина.

Підписники під постом подякували парі за натхнення і були захоплені їх красою.

instagram.com/ekaterinakukhar_official

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Катерина Кухар скаржиться на швидкий ритм життя у Києві

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також