Форум «ПроПрофесії» запрошує столичних старшокласників

24 листопада у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» відбудеться масштабний профорієнтаційний форум для учнів 8-11 класів «ПроПрофесії»

Організатор – Київський молодіжний центр – запрошує всіх учнів, що зараз навчаються у 8, 9, 10 та 11 класах столичних шкіл. Також до участі запрошуються студенти та батьки. Головна мета форуму – ознайомити дітей з ринком праці, показати, які професії сьогодні популярні.

На форумі виступатимуть фахівці з профорієнтації, що розкажуть дітям, як побачити свою професію, як обирати напрям руху, де вчитися та чому. Ще 10-15 років тому школярі мріяли стати юристами, а зараз, як відомо, багато тих, хто має диплом юриста, але не може знайти роботу. Директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко каже, що тенденції змінюються, адже й світ навколо дуже швидко змінює декорації.

Разом з лекціями на форумі проводитимуться й профорієнтаційні практичні консультації. Їх проведуть психологи, коучі, інші фахівці. Інколи результати таких тестів настільки вражають, що дитина повністю змінює напрям своєї підготовки до вступу у ВУЗ. А виставка вакансій, що проходитиме паралельно, покаже фінансову складову.

Де: Хол Чемпіонів, НСК «Олімпійський».

Коли: 24.11 з 10:00 до 15:00.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також