До Києва приїдуть підприємці з усього світу

8 і 9 листопада в Києві (галерея D12) відбудеться масштабний форум «Креативна Україна», в рамках якого обговорять методи розвитку креативних індустрій

В рамках заходу запланована дискусія за участю представників міністерств культури Європейського Союзу та Східного партнерства, дипломатів, іноземних і українських креативних фахівців, міжнародних експертів.

У форумі візьмуть участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр культури України Євген Нищук, так званий терапевт міст з Великобританії Філ Вуд, радник Міністра культури Латвійської республіки з питань архітектури Яніс Дріп.

Особлива увага буде прикута саме до міжнародних гостей, які поділяться своїм досвідом реалізації проектів. Дискусії будуть проходити, в тому числі, за такими напрямками: Дизайн, Фешн, Книговидання, де свої можливості та думки з приводу розвитку покажуть провідні представники відповідних секторів з України та Європи.

Крім того, в рамках форуму розкажуть про те, як зараз йдуть справи з продажем українських товарів за кордоном, враховуючи й продукцію, виготовлену представниками креативної індустрії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також