Днями у столиці завершився другий всеукраїнський чемпіонат з футболу серед дворових команд

19 травня на столичній Оболоні пройшов вже другий всеукраїнський чемпіонат з футболу серед дворових команд.

Подія відбувалася під егідою Молодіжної федерації дворового футболу за місцем проживання «Футбол в кожен двір» та, безумовно, за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Оболонської РДА, Федерації футболу України та Федерації дворового футболу України.

Цьогоріч на змагання приїздили команди з 16 регіонів нашої країни. Серед них вперше було аж 6 команд дівчат-підлітків у віці 14-15 років. Три дні всі команди змагалися, а глядачі вболівали. Різні матчі були захоплюючими та продемонстрували, що дворовий футбол стає все популярнішим.

Всі учасники змагань отримали змогу відвідати НСК «Олімпійський», на якому проходив матч української Прем’єр-ліги «Динамо» Київ – Маріуполь». Нажаль команд зі столиці або з Київщини серед переможців не було, але загалом рівень футболу учасники показали гарний.

Довідка: Федерація дворового футболу розпочала свою діяльність ще у 2011 році в Києві, коли організувала змагання під назвою «Футбол в кожен двір». Метою проекту було відвернути від комп’ютерів на спортивні майданчики дітей і молодь у віці 13-18 років, а також пропагувати здоровий спосіб життя.Раніше «Столичний регіон» писав про завершення Кубку з велотуризму у Бучі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також