Безробітну молодь Києва змусять працювати руками

Столична влада занепокоєна зростанням кількості безробітних юнаків та дівчат у Києві, тож зробить наголос на профтехнічної освіті молодих людей.

Кожна третя людина у віці до 35 років – без робочого місця, про це повідомив директор Київського міського центру зайнятості (10 районних філій) Віктор Білич. На цю вікову категорію припадає 6,9% всіх безробітних в столиці.

У КМЦЗ уточнили, що в 2019 році на обліку перебувало 7,7 тис. молодих безробітних. З них: 11 88% – це службовці, 10% – робітники, 2% – особи без професії.

«Більшість молодих людей, які працювали до втрати роботи, прийшли зі сфери торгівлі, державного управління, фінансової і страхової діяльності тощо», – зробили уточнення в Київському центрі зайнятості.

На державному рівні проблему з працевлаштуванням молоді збираються вирішувати за допомогою розвитку професійно-технічної освіти. В оприлюдненій 30 вересня 2019 року 5-річній програмі Кабміну відкрито говориться, що в країні не вистачає робочих фахівців, і що влада зробить акцент на цьому напрямку. У документі повідомляється про план влади зі створення 250 навчально-практичних центрів в закладах професійно-технічної освіти та формування центрів професійного вдосконалення.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про пропозицію міністерки соцполітики, яку вона поширила у соцмережі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також