73-річний мешканець Ірпеня доїхав велосипедом до Марракеша (ФОТО)

Ірпінчанин, за його словами, скучив за онуками, тож запланував подорож з Київщини до Африки. Миколі Цяпкало 73 роки, він лікар, а весь його маршрут склав 3400 кілометрів, які він проїхав на велосипеді.

Великий тріп до Марокко чоловік задумав не вперше – кілька років тому він вже подорожував таким чином, бо захотів провідати онука, який навчається у Парижі. Все було сплановано, маршрут розписаний по днях, ірпінчанин вразив всіх, хто його знає, а завдяки освітленню подорожі у ЗМІ став зіркою не тільки у Марокко, а й у Ірпені.

Гостини у доньки Микола Цяпкало поєднав з випробуванням, адже саме так можна назвати подорож довжиною у майже 3,5 тисячі кілометрів. Безумовно, найбільша частина шляху була прокладена європейськими дорогами, але ж у 73 роки сісти на ровера та крутити педалі не так вже й просто. Пан Цяпкало розповів, що обидва велосипеди для подорожей робив на замовлення. Спочатку тренувався – проїхав 20 км, згодом 100, їздив кожного дня, аби набути спортивної форми.

Подорож до Парижу тривала біля місяця, а до Марокко від їхав довше. До Барселони чоловік доїхав велосипедом за 40 днів, їжу віз із собою, а ночував у наметах, адже українському пенсіонеру важко вкластися у європейські ціни на продукти та житло. А вже з Іспанії до Африки переправлявся паромом.

*Світлини: Ambassade d’Ukraine au Maroc у Facebook

Раніше «Столичний регіон» писав про Яніну Соколову, яка стала першою серед блогерів України.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Людмила

    Пан Микола просто молодчина! Пишаємося його досягненнями!

Залиште коментар

Читайте також