Учасник АТО стане «Почесним громадянином Бучі» посмертно

Учаснику бойових дій на сході України Василю Антоненко буде посмертно надано звання «Почесного громадянина міста Буча».

Відповідне рішення підтримали 28 депутатів міської ради. Василь Антоненко (псевдо «Космос») – сапер з окремого взводу саперів 25-Го ОМПБ “Київська Русь”. Коли почалась війна на сході України, одним з перших пішов добровільно на службу до лав ЗСУ і проходив службу у 25-му батальйоні “Київська Русь”. Відзначений багатьма народними і державними нагородами (деяки з них отримав посмертно).Загинув у лютому 2015-го, при виході з Дебальцевського котла. Тіло героя вдалося знайти вже на окупованій території майже місяць потому. Після всіх процедур ідентифікації його поховали на початку квітня 2016-го, на Алеї Слави Бучанського міського кладовища.

Батьки Василя – Микола Юхимович та Марія Іванівна проживають у Бучі. За своє життя вони мали двох синів, і обох втратили: перший пройшов Афганістан і від набутих там важких хвороб, помер. Другий  загинув у Дебальцевському котлі.

Також звання «Почесного громадянина Бучі» отримають Борис  Патон та Олександр Пономарьов. Нагородження традиційно відбувається до Дня міста під час проведення урочистостей.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також