Лікарня Броварів отримала тисячу тестів на COVID-19

Представники Фонду Петра Порошенка та “Європейської Солідарності” передали Броварам тисячу тестів для визначення коронавірусу.

Медичні тести, які можуть посприяти визначенню коронавірусу в людини, чи перехворіла вона на цю недугу та чи з’явився в неї імунітет до COVID-19, днями було передано до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Броварським медикам передали обладнання швейцарського виробництва Elecsys Anti-SARS-CoV-2. Як розповів директор КНП “Броварська багатопрофільна клінічна лікарня” Валентин Багнюк, обладнання, передане цим благодійним фондом, являє собою імуно-ферментний тест, який дозволяє визначати, чи є в тілі людини антитіла, які виробляються, коли людина перехворіла на COVID-19 або тільки-но захворіла.

Такі тести навіть точніші за ПЦР-тестування. Є багато випадків, коли тестування може бути неточним, а більш вірну інформацію дає наявність або відсутність антитіл, які виробляються тілом людини, яка підхоплює цей вірус. За допомогою таких тестів можна визначати, чи не захворіла людина після одужання повторно. На щастя, тут динаміка позитивна: у людей виробляється імунітет і організм уже стійкий до можливостей повторного захворювання, – зазначив очільник медзакладу.

За словами завідувачки клініко-діагностичної лабораторії Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Ольги Ніколаєнко, лікарня вже має досвід роботи з такими тестами. Однак їх було до цього часу небагато.

Це не перша допомога від цього благодійного фонду. Раніше нам уже надавали тести та обладнання, які сприяють у боротьбі проти COVID-19. Зазначимо, що ці тести – швейцарського виробництва та вважаються якісними, – розповіла завідувачка лабораторії.

Керівник лікарні Валентин Багнюк запевнив, що цю партію тестів уже почали використовувати.

Передбачається, що в першу чергу тестуватимуться лікарі, які безпосередньо працюють в зоні ризику зараження на COVID-19. Потім тестуватимемо хворих лікарні міста та району. Медичне обладнання в нашій лікарні дає можливість обстежувати в середньому 10 осіб на день, – пояснив Багнюк.

На жаль, статистика захворювання в країні залишається невтішною, – констатував депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Україні зафіксовано дві смерті від ботулізму.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також