Броварські школярі вийшли у фінал мотиваційного шоу

Учні семи шкіл Київської області взяли участь у півфіналі конкурсу «Обери майбутнє».

Мотиваційно-змагальне шоу відбулось вчора, 20 жовтня у броварському будинку культури “Прометей”. На сцені було висвітлено безліч професій: лікар, кухар, рятувальник та багато інших. Учасники команди “Вітаміни” передали важливість професії лісника за допомогою проектора та власноруч створеного фільму. “Пухівські приколісти” витанцьовували на сцені у бахілах аби донести до глядачів необхідність лікарської професії. А представники команди “професіонали” виявилися справжніми оригіналами і здивували зал танцями з ложками.

За результатом голосування перемогли представники Броварського району “Пухівські приколісти”. Не дивлячись на однакову кількість балів з пефреможцями, друге місце посіла команда “Угарний газ”. Такому рішенню спряла найбільша кількість балів “Пухівських приколістів” у музичному конкурсі, який вважається найголовнішим.

Всі сім команд були нагороджені за різними номінаціями: “Глядацькі симпатії”, “За артистизм” та іншими. Фінал конкурсу “Обери майбутнє” пройде 13 грудня 2018 року у Переяслав-Хмельницькому.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також