У Борисполі відремонтують стару лікарню, а нову збудують колись у майбутньому

Як заявив очільник Київщини Міхайло Бно-Айріян, прийнято рішення на першому етапі зробити реконструкцію старої лікарні в Борисполі, а нову лікарню почати будувати тільки на другому етапі, до того ж при наявності фінансування.

Нагадаємо, що трохи раніше президент Зеленський після огляду приміщень цієї лікарні давав губернатору Київщини доручення відбудувати за рік нову лікарню в Борисполі. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської обласної державної адміністрації (КОДА).

Голова КОДА Михайло Бно-Айріян проінспектував хід ремонтних робіт у Бориспільській центральній районній лікарні. Про етапи реконструкції голову області інформували мер Борисполя Анатолій Федорчук, перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський та начальник управління капітального будівництва і архітектури Бориспільської РДА Ярослав Янович.

Губернатор Київщини заявив, що за спільним рішенням на першому етапі вирішено зробити реконструкцію для осучаснення лікарні так як це «швидка і якісна послуга, а не довгобуд». Новий лікувальний корпус, за словами губернатора, буде побудований на другому етапі при наявності фінансування.

«Область, район і місто акумулювали певну суму коштів для модернізації лікарні. Минулого тижня ми виділили 20 млн гривень з обласного бюджету, а з міського бюджету Борисполя передбачено 15 млн гривень на пологове відділення, щоб відбулася певна модернізація», – повідомив Михайло Бно-Айріян.

Згідно з повідомленням, оновлений ресепшн планують відкрити 15 жовтня цього року. Планується, що там буде розміщуватися інформаційне табло.

Повідомляється також, що оголошено три тендери на ремонт поліклінічного, центрального і пологового відділень, а також ведеться ремонт інфекційного корпусу. Планується, що після проведення торгів капітальний ремонт лікарні почнеться в листопаді.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про справу, яку завели на ексгенпрокурора Юрія Луценка.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також