Ролик про «літак з коронавірусом» знято для провокування паніки на Київщині

Відеоролик блогера Антона Гури, у якому він повідомляє про «літак з Мілану, в якому повно хворих на новий коронавірус», що прилетів до міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Бориспільський район Київщини) є маніпуляцією для штучного роздмухування паніки.

Блогер, який називає себе «активістом незалежної профспілки медичної сфери» повідомляє, що летів бізнес-класом. Але вартість такого авіаквитка коштує 1000-1500 доларів, що навряд чи по кишені «блогеру» та «активісту», отже за цей вояж, і за знятий ролик, хтось заплатив.

Крім того, у відеоролику Гура повідомляє, що стюардеси нібито роздавали пасажирам пігулки для зниження температури. Це ще один фейк, адже екіпаж літака не має права давати будь-які ліки пасажирам, тому що в них може бути на них алергія. Стюардеса лише має право принести склянку води, щоб пасажир запив ті ліки, які він має при собі, та якими постійно користується.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

На замовний характер цього відеоролику вказує і той факт, що Антон Гура називає авіакомпанію, яка, нібито, привезла в Україну повний літак хворих на коронавірус. Отже це можуть бути звичайні провокації з боку конкурентів, які намагаються звести бізнес-рахунки, користуючись ажіотажем та хайпом навколо епідемію нового коронавірусу та оголошення карантину.

Потенційними бенефіціарами надмірної паніки від коронавірусу в Україні вже стали виробники захисник медичних масок та дезінфікуючих засобів. Окремий бонус від введення загальноукраїнського карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу отримує і керівництво країни. Адже впровадження карантину обмежує свободу зібрань та мітингів, якщо кількість осіб, які беруть в них участь, перевищує 200 осіб.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що з «Борисполя» за кордон намагались вивезти 1,5 тони захисних медичних масок.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також