Мережа «АТБ» впроваджує низку заходів і обмежень у зв’язку із загальнонаціональним карантином для захисту співробітників і покупців

Корпорація «АТБ» повідомила про введення з 11 березня 2020 року додаткових санітарно-гігієнічних правил у всіх магазинах торговельної мережі, а також у розподільних центрах і офісах компанії в зв’язку із початком загальнонаціонального карантину.

Про це повідомила пресслужба корпорації «АТБ» на офіційному сайті.

«У всіх магазинах торговельної мережі «АТБ» проводять додаткові санітарно-гігієнічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, надають інформаційно-роз’яснювальні матеріали про уникнення зараження, а також про ознаки симптомів захворювання коронавірусною інфекцією, розроблені Міністерством охорони здоров’я України», — наголосила пресслужба корпорації.

Згідно з наказом по корпорації для співробітників підприємств групи «АТБ» скасовані всі міжнародні відрядження, а також обмежені відрядження по Україні без крайньої потреби. Крім того, вводиться тимчасове обмеження на виїзд за межі України з особистих причин до завершення загальнонаціонального карантину. Співробітники, що повертаються до України після поїздки за кордон, зобов’язані витримати домашній карантин до 14 днів.

Для забезпечення безпеки співробітників і партнерів у всіх підрозділах групи «АТБ» (у тому числі офісних, виробничих і торговельних) підсилюється контроль допуску до роботи. Корпорація вжила заходів щодо забезпечення проведення скринінгу температури тіла на вході в офіси та приміщення.

«У разі підвищеної температури, наявності нежитю й/або кашлю (без підвищення температури) співробітника на робоче місце не допускають. Співробітників офісних підрозділів підприємств групи «АТБ» у разі потреби або недопускання до робочого місця у зв’язку з ознаками нездужання забезпечують можливістю безпечної віддаленої роботи. Також працівники підприємств групи «АТБ» забезпечені засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції робочих поверхонь», — уточнили в компанії.

Пресслужба корпорації «АТБ» повідомила, що магазини торговельної мережі забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі, а компанія має у своєму розпорядженні достатню кількість товарних залишків для забезпечення споживчого попиту в разі його збільшення.

Раніше “Столичний регіон” повідомляв про екоящик замість пластикового пакета: «АТБ» пропонує киянам цікавий експеримент.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також