У Оболонському районі столиці активно ремонтують школи

У Оболонському районі столиці активно ремонтують школи

Наразі ремонтні роботи ведуться одразу у трьох навчальних закладах Оболоні. За планом їх повинні завершити вже до кінця поточного року. 

Поточний ремонт внутрішніх інженерних мереж в гімназії «Оболонь» на вул. Прирічній, 27-Б обійдеться місцевій адміністрації у 64 тис. грн. У будівлі прокладуть новий трубопровід водопостачання та приєднають його до існуючої мережі, встановлять опалювальні батареї, виконають ремонт штукатурки внутрішніх стін до кінця грудня.

На послуги з поточного ремонту в школі № 9 на вул. Маршала Рокоссовського, 5 буде виділено 360 990 грн. У школі покладуть підлогу з лінолеуму, пофарбують стелі, повісять світильники для люмінесцентних ламп, обклеять стіни шпалерами, виконають обробку стін європанеллю, прокладуть вінілпластикові труби для електропроводки, а також виконають ремонт вентиляційної системи. Крайній термін завершення робіт – 20 серпня 2019 р.

Роботи з реконструкції школи № 299 на вул. Макіївській, 9 обійдуться Оболонській РДА у 11 мільйонів. Виконавцю потрібно буде встановити поручні на сходових майданчиках, пофарбувати фасади, облицювати стіни, відкоси та ступені керамічною плиткою, вставити металеві двері, встановити підвісну стелю «Армстронг». Також заплановано виконати ремонт штукатурки внутрішніх стін, укласти покриття з лінолеуму на підлогу та виконати монтаж системи пожежної сигналізації. В санвузлах потрібно буде встановити перегородки, поставити опалювальні батареї, умивальники, змішувачі, унітази та душові піддони, прокласти трубопровід водопостачання та каналізації. Посів газонів і посадка кущів також входить до переліку робіт, які потрібно виконати до 25 грудня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» писав про нову набережну, яку збудують у Білій Церкві.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *