Завершується реконструкція основної зони зоопарку в Києві

Завершується реконструкція основної зони зоопарку в Києві

У травні у столичному зоопарку будуть добудовані озера та водоспади зі скельним ландшафтом, а також амфітеатр, розплідник пеліканів та інші важливі об’єкти.

Як повідомили в прес-службі зоопарку, крім будівництва перерахованих зон завершується благоустрій, оновлення та озеленення всієї території закладу. Також перед новим входом з’явиться новий символ – 15-метрова скульптура жирафа, яка зустрічатиме відвідувачів. Відвідувачі також зможуть побачити універсальний вольєр для птахів.

Новий вхід буде відкритий тільки в липні. Він буде розташований в кутовій частині просп. Перемоги та Зоологічної. А вже у вересні будуть готові нові скульптури «Зубр» та «Леви», розміщені перед центральним входом до Київського зоопарку. Ними замінять старі фігури.

Скульптури були виконані з бетонної основи з мідними ланцюгами. Згодом бетон зруйнувався, тому виникла необхідність відлити нові фігури. Останній етап – зведення нового приматника – планується реалізувати до червня 2020 року. Таким чином, влітку майбутнього року буде завершено весь обсяг робіт. Плануються облаштування в зоопарку також паркінгу для автомобілів та туристичних автобусів.


Раніше «Столичний регіон» писав про реконструкцію скверу біля кінотеатру «Кіото» у столиці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *