Киян закликали утриматися від прогулянок у трьох парках

Киян закликали утриматися від прогулянок у трьох парках

Сьогодні вранці, 22 травня, у трьох столичних парках провели акарицидну обробку проти кліщів. Мешканців та гостей Києва утриматися від прогулянок в цих зелених зонах.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби КП по СЗН Дніпровського району в соцмережі Фейсбук. Наразі обробку провели у парку «Перемога», у Гідропарку та у парку на Русанівській набережній. Утримання має бути протягом двох днів.

Укуси кліщів можуть бути вкрай небезпечними для здоров’я. На вулиці необхідно дотримуватися запобіжних заходів (одяг, засоби проти кліщів та комарів), а при підозрі на хворобу рекомендовано якнайшвидше звернутися до лікаря. Інкубаційний період захворювань, переносниками яких можуть бути кліщі, складає від 1 до понад 50 днів. При виявленні кліща на тілі необхідно звернутися до хірурга або травматолога до однієї зі столичних лікарень.


Сьогодні зранку у парку "Перемога", парку на Русанівській набережній та у Гідропарку проведено акарицидну обробку проти кліщів. Просимо утриматись від прогулянок та відпочинку цими зеленими зонами.Гарного дня!

Zveřejnil(a) КП по УЗН Дніпровського району dne Úterý 21. května 2019


Раніше «Столичний регіон» писав про заклик до славутичан: їх запросили доєднатися до акції та приїхати на роботу велосипедом.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *